Initask FX

Kurs EUR/CZK, styczeń 2005

Średnia: 30,304 CZK

W okresie styczeń 2005 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 30,304 CZK za 1 EUR, minimum 30,020 w dniu 26 stycznia 2005, maksimum 30,485 w dniu 12 stycznia 2005. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 30,361 na 30,140 (-0,73%).

3 stycznia 200531 stycznia 2005

Maksimum 30,485 CZK (12 stycznia 2005) Minimum 30,020 CZK (26 stycznia 2005)

Średnia30,304
Minimum30,020 (26 stycznia 2005)
Maksimum30,485 (12 stycznia 2005)
Pierwszy kurs30,361
Ostatni kurs30,140
Zmiana-0,73%
Dni21

Styczeń 2005

Data1 EURZmiana1 CZK
3 stycznia 200530,361-0,34%0,032937
4 stycznia 200530,366+0,02%0,032932
5 stycznia 200530,429+0,21%0,032863
6 stycznia 200530,438+0,03%0,032854
7 stycznia 200530,303-0,44%0,033000
10 stycznia 200530,245-0,19%0,033063
11 stycznia 200530,264+0,06%0,033043
12 stycznia 200530,485+0,73%0,032803
13 stycznia 200530,389-0,31%0,032907
14 stycznia 200530,365-0,08%0,032933
17 stycznia 200530,375+0,03%0,032922
18 stycznia 200530,378+0,01%0,032919
19 stycznia 200530,275-0,34%0,033031
20 stycznia 200530,373+0,32%0,032924
21 stycznia 200530,3730,00%0,032924
24 stycznia 200530,278-0,31%0,033027
25 stycznia 200530,105-0,57%0,033217
26 stycznia 200530,020-0,28%0,033311
27 stycznia 200530,203+0,61%0,033109
28 stycznia 200530,223+0,07%0,033087
31 stycznia 200530,140-0,27%0,033179

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.