Initask FX

Kurs EUR/CZK, lipiec 2005

Średnia: 30,180 CZK

W okresie lipiec 2005 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 30,180 CZK za 1 EUR, minimum 29,990 w dniu 1 lipca 2005, maksimum 30,286 w dniu 13 lipca 2005. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 29,990 na 30,150 (+0,53%).

1 lipca 200529 lipca 2005

Maksimum 30,286 CZK (13 lipca 2005) Minimum 29,990 CZK (1 lipca 2005)

Średnia30,180
Minimum29,990 (1 lipca 2005)
Maksimum30,286 (13 lipca 2005)
Pierwszy kurs29,990
Ostatni kurs30,150
Zmiana+0,53%
Dni21

Lipiec 2005

Data1 EURZmiana1 CZK
1 lipca 200529,990-0,13%0,033344
4 lipca 200530,013+0,08%0,033319
5 lipca 200530,074+0,20%0,033251
6 lipca 200530,043-0,10%0,033286
7 lipca 200530,278+0,78%0,033027
8 lipca 200530,248-0,10%0,033060
11 lipca 200530,166-0,27%0,033150
12 lipca 200530,211+0,15%0,033101
13 lipca 200530,286+0,25%0,033019
14 lipca 200530,245-0,14%0,033063
15 lipca 200530,241-0,01%0,033068
18 lipca 200530,158-0,27%0,033159
19 lipca 200530,203+0,15%0,033109
20 lipca 200530,224+0,07%0,033086
21 lipca 200530,170-0,18%0,033146
22 lipca 200530,208+0,13%0,033104
25 lipca 200530,191-0,06%0,033122
26 lipca 200530,243+0,17%0,033066
27 lipca 200530,2420,00%0,033067
28 lipca 200530,186-0,19%0,033128
29 lipca 200530,150-0,12%0,033167

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.