Initask FX

Kurs EUR/CZK, lipiec 2006

Średnia: 28,448 CZK

W okresie lipiec 2006 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 28,448 CZK za 1 EUR, minimum 28,348 w dniu 20 lipca 2006, maksimum 28,528 w dniu 31 lipca 2006. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 28,460 na 28,528 (+0,24%).

3 lipca 200631 lipca 2006

Maksimum 28,528 CZK (31 lipca 2006) Minimum 28,348 CZK (20 lipca 2006)

Średnia28,448
Minimum28,348 (20 lipca 2006)
Maksimum28,528 (31 lipca 2006)
Pierwszy kurs28,460
Ostatni kurs28,528
Zmiana+0,24%
Dni21

Lipiec 2006

Data1 EURZmiana1 CZK
3 lipca 200628,460-0,12%0,035137
4 lipca 200628,443-0,06%0,035158
5 lipca 200628,475+0,11%0,035119
6 lipca 200628,499+0,08%0,035089
7 lipca 200628,473-0,09%0,035121
10 lipca 200628,448-0,09%0,035152
11 lipca 200628,428-0,07%0,035177
12 lipca 200628,490+0,22%0,035100
13 lipca 200628,520+0,11%0,035063
14 lipca 200628,495-0,09%0,035094
17 lipca 200628,445-0,18%0,035156
18 lipca 200628,4450,00%0,035156
19 lipca 200628,461+0,06%0,035136
20 lipca 200628,348-0,40%0,035276
21 lipca 200628,413+0,23%0,035195
24 lipca 200628,435+0,08%0,035168
25 lipca 200628,360-0,26%0,035261
26 lipca 200628,373+0,05%0,035245
27 lipca 200628,403+0,11%0,035208
28 lipca 200628,465+0,22%0,035131
31 lipca 200628,528+0,22%0,035053

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.