Initask FX

Kurs EUR/CZK, wrzesień 2008

Średnia: 24,497 CZK

W okresie wrzesień 2008 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 24,497 CZK za 1 EUR, minimum 23,965 w dniu 18 września 2008, maksimum 24,938 w dniu 8 września 2008. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 24,815 na 24,660 (-0,62%).

1 września 200830 września 2008

Maksimum 24,938 CZK (8 września 2008) Minimum 23,965 CZK (18 września 2008)

Średnia24,497
Minimum23,965 (18 września 2008)
Maksimum24,938 (8 września 2008)
Pierwszy kurs24,815
Ostatni kurs24,660
Zmiana-0,62%
Dni22

Wrzesień 2008

Data1 EURZmiana1 CZK
1 września 200824,815+0,32%0,040298
2 września 200824,848+0,13%0,040245
3 września 200824,798-0,20%0,040326
4 września 200824,782-0,06%0,040352
5 września 200824,822+0,16%0,040287
8 września 200824,938+0,47%0,040099
9 września 200824,768-0,68%0,040375
10 września 200824,850+0,33%0,040241
11 września 200824,630-0,89%0,040601
12 września 200824,436-0,79%0,040923
15 września 200824,313-0,50%0,041130
16 września 200824,070-1,00%0,041545
17 września 200824,005-0,27%0,041658
18 września 200823,965-0,17%0,041728
19 września 200824,242+1,16%0,041251
22 września 200824,075-0,69%0,041537
23 września 200824,143+0,28%0,041420
24 września 200824,329+0,77%0,041103
25 września 200824,414+0,35%0,040960
26 września 200824,436+0,09%0,040923
29 września 200824,605+0,69%0,040642
30 września 200824,660+0,22%0,040552

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.