Initask FX

Kurs EUR/CZK, maj 2015

Średnia: 27,397 CZK

W okresie maj 2015 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 27,397 CZK za 1 EUR, minimum 27,330 w dniu 20 maja 2015, maksimum 27,463 w dniu 28 maja 2015. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 27,364 na 27,401 (+0,14%).

4 maja 201529 maja 2015

Maksimum 27,463 CZK (28 maja 2015) Minimum 27,330 CZK (20 maja 2015)

Średnia27,397
Minimum27,330 (20 maja 2015)
Maksimum27,463 (28 maja 2015)
Pierwszy kurs27,364
Ostatni kurs27,401
Zmiana+0,14%
Dni20

Maj 2015

Data1 EURZmiana1 CZK
4 maja 201527,364-0,24%0,036544
5 maja 201527,362-0,01%0,036547
6 maja 201527,415+0,19%0,036476
7 maja 201527,405-0,04%0,036490
8 maja 201527,411+0,02%0,036482
11 maja 201527,400-0,04%0,036496
12 maja 201527,394-0,02%0,036504
13 maja 201527,450+0,20%0,036430
14 maja 201527,458+0,03%0,036419
15 maja 201527,401-0,21%0,036495
18 maja 201527,4010,00%0,036495
19 maja 201527,357-0,16%0,036554
20 maja 201527,330-0,10%0,036590
21 maja 201527,351+0,08%0,036562
22 maja 201527,395+0,16%0,036503
25 maja 201527,372-0,08%0,036534
26 maja 201527,407+0,13%0,036487
27 maja 201527,404-0,01%0,036491
28 maja 201527,463+0,22%0,036413
29 maja 201527,401-0,23%0,036495

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.