Initask FX

Kurs EUR/CZK, październik 2026

Średnia: 24,422 CZK

W okresie październik 2026 EBC opublikował 8 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 24,422 CZK za 1 EUR, minimum 24,369 w dniu 9 października 2026, maksimum 24,470 w dniu 2 października 2026. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 24,459 na 24,391 (-0,28%).

1 października 202612 października 2026

Maksimum 24,470 CZK (2 października 2026) Minimum 24,369 CZK (9 października 2026)

Średnia24,422
Minimum24,369 (9 października 2026)
Maksimum24,470 (2 października 2026)
Pierwszy kurs24,459
Ostatni kurs24,391
Zmiana-0,28%
Dni8

Październik 2026

Data1 EURZmiana1 CZK
1 października 202624,459+0,08%0,040885
2 października 202624,470+0,04%0,040866
5 października 202624,456-0,06%0,040890
6 października 202624,405-0,21%0,040975
7 października 202624,427+0,09%0,040938
8 października 202624,403-0,10%0,040979
9 października 202624,369-0,14%0,041036
12 października 202624,391+0,09%0,040999

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.