Initask FX

Kurs EUR/HKD, grudzień 2006

Średnia: 10,270 HKD

W okresie grudzień 2006 EBC opublikował 19 kursów referencyjnych dla EUR/HKD. Średnia wyniosła 10,270 HKD za 1 EUR, minimum 10,180 w dniu 18 grudnia 2006, maksimum 10,360 w dniu 5 grudnia 2006. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 10,298 na 10,241 (-0,56%).

1 grudnia 200629 grudnia 2006

Maksimum 10,360 HKD (5 grudnia 2006) Minimum 10,180 HKD (18 grudnia 2006)

Średnia10,270
Minimum10,180 (18 grudnia 2006)
Maksimum10,360 (5 grudnia 2006)
Pierwszy kurs10,298
Ostatni kurs10,241
Zmiana-0,56%
Dni19

Grudzień 2006

Data1 EURZmiana1 HKD
1 grudnia 200610,298+0,31%0,097103
4 grudnia 200610,345+0,45%0,096668
5 grudnia 200610,360+0,15%0,096527
6 grudnia 200610,313-0,45%0,096966
7 grudnia 200610,328+0,15%0,096821
8 grudnia 200610,318-0,10%0,096920
11 grudnia 200610,242-0,73%0,097634
12 grudnia 200610,294+0,51%0,097139
13 grudnia 200610,309+0,14%0,096999
14 grudnia 200610,252-0,56%0,097547
15 grudnia 200610,188-0,62%0,098157
18 grudnia 200610,180-0,08%0,098232
19 grudnia 200610,230+0,49%0,097753
20 grudnia 200610,265+0,34%0,097417
21 grudnia 200610,246-0,19%0,097603
22 grudnia 200610,259+0,13%0,097476
27 grudnia 200610,232-0,26%0,097732
28 grudnia 200610,239+0,06%0,097669
29 grudnia 200610,241+0,02%0,097648

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.