Initask FX

Kurs EUR/INR, wrzesień 2013

Średnia: 85,268 INR

W okresie wrzesień 2013 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 85,268 INR za 1 EUR, minimum 83,800 w dniu 26 września 2013, maksimum 89,892 w dniu 3 września 2013. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 87,523 na 84,844 (-3,06%).

2 września 201330 września 2013

Maksimum 89,892 INR (3 września 2013) Minimum 83,800 INR (26 września 2013)

Średnia85,268
Minimum83,800 (26 września 2013)
Maksimum89,892 (3 września 2013)
Pierwszy kurs87,523
Ostatni kurs84,844
Zmiana-3,06%
Dni21

Wrzesień 2013

Data1 EURZmiana1 INR
2 września 201387,523-0,37%0,011426
3 września 201389,892+2,71%0,011124
4 września 201388,279-1,79%0,011328
5 września 201387,285-1,13%0,011457
6 września 201385,582-1,95%0,011685
9 września 201386,084+0,59%0,011617
10 września 201384,590-1,74%0,011822
11 września 201384,073-0,61%0,011894
12 września 201384,326+0,30%0,011859
13 września 201384,530+0,24%0,011830
16 września 201383,945-0,69%0,011913
17 września 201384,640+0,83%0,011815
18 września 201384,718+0,09%0,011804
19 września 201383,845-1,03%0,011927
20 września 201384,162+0,38%0,011882
23 września 201384,634+0,56%0,011816
24 września 201384,853+0,26%0,011785
25 września 201384,415-0,52%0,011846
26 września 201383,800-0,73%0,011933
27 września 201384,603+0,96%0,011820
30 września 201384,844+0,28%0,011786

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.