Initask FX

Kurs EUR/INR, lipiec 2015

Średnia: 69,996 INR

W okresie lipiec 2015 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 69,996 INR za 1 EUR, minimum 69,017 w dniu 16 lipca 2015, maksimum 70,959 w dniu 27 lipca 2015. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 70,602 na 70,338 (-0,37%).

1 lipca 201531 lipca 2015

Maksimum 70,959 INR (27 lipca 2015) Minimum 69,017 INR (16 lipca 2015)

Średnia69,996
Minimum69,017 (16 lipca 2015)
Maksimum70,959 (27 lipca 2015)
Pierwszy kurs70,602
Ostatni kurs70,338
Zmiana-0,37%
Dni23

Lipiec 2015

Data1 EURZmiana1 INR
1 lipca 201570,602-0,82%0,014164
2 lipca 201570,283-0,45%0,014228
3 lipca 201570,392+0,15%0,014206
6 lipca 201569,840-0,78%0,014318
7 lipca 201569,395-0,64%0,014410
8 lipca 201570,109+1,03%0,014264
9 lipca 201570,071-0,05%0,014271
10 lipca 201570,913+1,20%0,014102
13 lipca 201570,207-0,99%0,014243
14 lipca 201569,870-0,48%0,014312
15 lipca 201569,822-0,07%0,014322
16 lipca 201569,017-1,15%0,014489
17 lipca 201569,117+0,14%0,014468
20 lipca 201569,079-0,06%0,014476
21 lipca 201569,125+0,07%0,014467
22 lipca 201569,381+0,37%0,014413
23 lipca 201570,138+1,09%0,014258
24 lipca 201570,1400,00%0,014257
27 lipca 201570,959+1,17%0,014093
28 lipca 201570,466-0,69%0,014191
29 lipca 201570,487+0,03%0,014187
30 lipca 201570,157-0,47%0,014254
31 lipca 201570,338+0,26%0,014217

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.