Initask FX

Kurs EUR/INR, grudzień 2015

Średnia: 72,385 INR

W okresie grudzień 2015 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 72,385 INR za 1 EUR, minimum 70,512 w dniu 1 grudnia 2015, maksimum 73,745 w dniu 14 grudnia 2015. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 70,512 na 72,022 (+2,14%).

1 grudnia 201531 grudnia 2015

Maksimum 73,745 INR (14 grudnia 2015) Minimum 70,512 INR (1 grudnia 2015)

Średnia72,385
Minimum70,512 (1 grudnia 2015)
Maksimum73,745 (14 grudnia 2015)
Pierwszy kurs70,512
Ostatni kurs72,022
Zmiana+2,14%
Dni22

Grudzień 2015

Data1 EURZmiana1 INR
1 grudnia 201570,512-0,02%0,014182
2 grudnia 201570,617+0,15%0,014161
3 grudnia 201571,134+0,73%0,014058
4 grudnia 201572,802+2,34%0,013736
7 grudnia 201572,132-0,92%0,013863
8 grudnia 201572,687+0,77%0,013758
9 grudnia 201573,130+0,61%0,013674
10 grudnia 201573,042-0,12%0,013691
11 grudnia 201573,372+0,45%0,013629
14 grudnia 201573,745+0,51%0,013560
15 grudnia 201573,516-0,31%0,013602
16 grudnia 201572,935-0,79%0,013711
17 grudnia 201571,840-1,50%0,013920
18 grudnia 201571,955+0,16%0,013898
21 grudnia 201572,085+0,18%0,013873
22 grudnia 201572,547+0,64%0,013784
23 grudnia 201572,275-0,38%0,013836
24 grudnia 201572,480+0,28%0,013797
28 grudnia 201572,462-0,03%0,013800
29 grudnia 201572,646+0,25%0,013765
30 grudnia 201572,535-0,15%0,013786
31 grudnia 201572,022-0,71%0,013885

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.