Initask FX

Kurs EUR/INR, grudzień 2018

Średnia: 80,617 INR

W okresie grudzień 2018 EBC opublikował 19 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 80,617 INR za 1 EUR, minimum 79,730 w dniu 31 grudnia 2018, maksimum 82,728 w dniu 10 grudnia 2018. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 79,791 na 79,730 (-0,08%).

3 grudnia 201831 grudnia 2018

Maksimum 82,728 INR (10 grudnia 2018) Minimum 79,730 INR (31 grudnia 2018)

Średnia80,617
Minimum79,730 (31 grudnia 2018)
Maksimum82,728 (10 grudnia 2018)
Pierwszy kurs79,791
Ostatni kurs79,730
Zmiana-0,08%
Dni19

Grudzień 2018

Data1 EURZmiana1 INR
3 grudnia 201879,791+0,90%0,012533
4 grudnia 201880,472+0,85%0,012427
5 grudnia 201880,066-0,50%0,012490
6 grudnia 201880,495+0,54%0,012423
7 grudnia 201880,509+0,02%0,012421
10 grudnia 201882,728+2,76%0,012088
11 grudnia 201881,822-1,10%0,012222
12 grudnia 201881,690-0,16%0,012241
13 grudnia 201881,428-0,32%0,012281
14 grudnia 201881,225-0,25%0,012311
17 grudnia 201881,213-0,01%0,012313
18 grudnia 201880,253-1,18%0,012461
19 grudnia 201880,116-0,17%0,012482
20 grudnia 201879,949-0,21%0,012508
21 grudnia 201880,040+0,11%0,012494
24 grudnia 201880,019-0,03%0,012497
27 grudnia 201879,945-0,09%0,012509
28 grudnia 201880,225+0,35%0,012465
31 grudnia 201879,730-0,62%0,012542

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.