Initask FX

Kurs EUR/SEK, grudzień 2008

Średnia: 10,754 SEK

W okresie grudzień 2008 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/SEK. Średnia wyniosła 10,754 SEK za 1 EUR, minimum 10,359 w dniu 1 grudnia 2008, maksimum 11,230 w dniu 24 grudnia 2008. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 10,359 na 10,870 (+4,93%).

1 grudnia 200831 grudnia 2008

Maksimum 11,230 SEK (24 grudnia 2008) Minimum 10,359 SEK (1 grudnia 2008)

Średnia10,754
Minimum10,359 (1 grudnia 2008)
Maksimum11,230 (24 grudnia 2008)
Pierwszy kurs10,359
Ostatni kurs10,870
Zmiana+4,93%
Dni21

Grudzień 2008

Data1 EURZmiana1 SEK
1 grudnia 200810,359+0,52%0,096536
2 grudnia 200810,534+1,69%0,094931
3 grudnia 200810,454-0,75%0,095653
4 grudnia 200810,531+0,74%0,094953
5 grudnia 200810,579+0,45%0,094529
8 grudnia 200810,415-1,55%0,096015
9 grudnia 200810,506+0,88%0,095181
10 grudnia 200810,567+0,58%0,094634
11 grudnia 200810,580+0,12%0,094518
12 grudnia 200810,662+0,78%0,093787
15 grudnia 200810,865+1,90%0,092039
16 grudnia 200811,044+1,65%0,090547
17 grudnia 200811,008-0,33%0,090847
18 grudnia 200811,047+0,36%0,090518
19 grudnia 200810,858-1,71%0,092094
22 grudnia 200810,834-0,23%0,092306
23 grudnia 200810,956+1,13%0,091278
24 grudnia 200811,230+2,51%0,089043
29 grudnia 200810,979-2,23%0,091079
30 grudnia 200810,950-0,27%0,091324
31 grudnia 200810,870-0,73%0,091996

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.