Initask FX

Kurs EUR/ZAR, grudzień 2009

Średnia: 10,926 ZAR

W okresie grudzień 2009 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/ZAR. Średnia wyniosła 10,926 ZAR za 1 EUR, minimum 10,600 w dniu 30 grudnia 2009, maksimum 11,163 w dniu 9 grudnia 2009. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 11,067 na 10,666 (-3,62%).

1 grudnia 200931 grudnia 2009

Maksimum 11,163 ZAR (9 grudnia 2009) Minimum 10,600 ZAR (30 grudnia 2009)

Średnia10,926
Minimum10,600 (30 grudnia 2009)
Maksimum11,163 (9 grudnia 2009)
Pierwszy kurs11,067
Ostatni kurs10,666
Zmiana-3,62%
Dni22

Grudzień 2009

Data1 EURZmiana1 ZAR
1 grudnia 200911,067-0,68%0,090362
2 grudnia 200911,046-0,19%0,090531
3 grudnia 200911,034-0,11%0,090630
4 grudnia 200911,061+0,24%0,090410
7 grudnia 200911,070+0,08%0,090335
8 grudnia 200911,085+0,14%0,090213
9 grudnia 200911,163+0,70%0,089582
10 grudnia 200911,056-0,95%0,090445
11 grudnia 200911,025-0,28%0,090699
14 grudnia 200910,944-0,74%0,091375
15 grudnia 200910,874-0,64%0,091965
16 grudnia 200910,741-1,22%0,093106
17 grudnia 200910,820+0,74%0,092424
18 grudnia 200910,850+0,28%0,092164
21 grudnia 200910,976+1,16%0,091107
22 grudnia 200911,034+0,53%0,090629
23 grudnia 200910,897-1,24%0,091769
24 grudnia 200910,852-0,41%0,092145
28 grudnia 200910,820-0,30%0,092419
29 grudnia 200910,693-1,18%0,093522
30 grudnia 200910,600-0,87%0,094339
31 grudnia 200910,666+0,62%0,093756

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.