Initask FX

Kurs USD/INR, kwiecień 2024

Średnia: 83,399 INR

W okresie kwiecień 2024 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla USD/INR. Średnia wyniosła 83,399 INR za 1 USD, minimum 83,200 w dniu 9 kwietnia 2024, maksimum 83,670 w dniu 17 kwietnia 2024. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 83,402 na 83,426 (+0,03%).

2 kwietnia 202430 kwietnia 2024

Maksimum 83,670 INR (17 kwietnia 2024) Minimum 83,200 INR (9 kwietnia 2024)

Średnia83,399
Minimum83,200 (9 kwietnia 2024)
Maksimum83,670 (17 kwietnia 2024)
Pierwszy kurs83,402
Ostatni kurs83,426
Zmiana+0,03%
Dni21

Kwiecień 2024

Data1 USDZmiana1 INR
2 kwietnia 202483,402+0,03%0,011990
3 kwietnia 202483,470+0,08%0,011980
4 kwietnia 202483,405-0,08%0,011990
5 kwietnia 202483,321-0,10%0,012002
8 kwietnia 202483,303-0,02%0,012004
9 kwietnia 202483,200-0,12%0,012019
10 kwietnia 202483,2030,00%0,012019
11 kwietnia 202483,361+0,19%0,011996
12 kwietnia 202483,472+0,13%0,011980
15 kwietnia 202483,422-0,06%0,011987
16 kwietnia 202483,574+0,18%0,011965
17 kwietnia 202483,670+0,11%0,011952
18 kwietnia 202483,517-0,18%0,011974
19 kwietnia 202483,472-0,05%0,011980
22 kwietnia 202483,360-0,13%0,011996
23 kwietnia 202483,331-0,03%0,012000
24 kwietnia 202483,3270,00%0,012001
25 kwietnia 202483,317-0,01%0,012002
26 kwietnia 202483,367+0,06%0,011995
29 kwietnia 202483,452+0,10%0,011983
30 kwietnia 202483,426-0,03%0,011987

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.