Initask FX

Kurs USD/INR, grudzień 2024

Średnia: 84,978 INR

W okresie grudzień 2024 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla USD/INR. Średnia wyniosła 84,978 INR za 1 USD, minimum 84,681 w dniu 3 grudnia 2024, maksimum 85,604 w dniu 31 grudnia 2024. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 84,706 na 85,604 (+1,06%).

2 grudnia 202431 grudnia 2024

Maksimum 85,604 INR (31 grudnia 2024) Minimum 84,681 INR (3 grudnia 2024)

Średnia84,978
Minimum84,681 (3 grudnia 2024)
Maksimum85,604 (31 grudnia 2024)
Pierwszy kurs84,706
Ostatni kurs85,604
Zmiana+1,06%
Dni20

Grudzień 2024

Data1 USDZmiana1 INR
2 grudnia 202484,706+0,16%0,011805
3 grudnia 202484,681-0,03%0,011809
4 grudnia 202484,761+0,09%0,011798
5 grudnia 202484,681-0,09%0,011809
6 grudnia 202484,692+0,01%0,011807
9 grudnia 202484,868+0,21%0,011783
10 grudnia 202484,879+0,01%0,011781
11 grudnia 202484,848-0,04%0,011786
12 grudnia 202484,877+0,03%0,011782
13 grudnia 202484,798-0,09%0,011793
16 grudnia 202484,895+0,11%0,011779
17 grudnia 202484,920+0,03%0,011776
18 grudnia 202484,948+0,03%0,011772
19 grudnia 202485,119+0,20%0,011748
20 grudnia 202485,038-0,09%0,011759
23 grudnia 202485,118+0,09%0,011748
24 grudnia 202485,164+0,05%0,011742
27 grudnia 202485,491+0,38%0,011697
30 grudnia 202485,473-0,02%0,011700
31 grudnia 202485,604+0,15%0,011682

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.