Initask FX

Kurs USD/INR, maj 2025

Średnia: 85,248 INR

W okresie maj 2025 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla USD/INR. Średnia wyniosła 85,248 INR za 1 USD, minimum 84,295 w dniu 5 maja 2025, maksimum 85,975 w dniu 22 maja 2025. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 84,301 na 85,567 (+1,50%).

2 maja 202530 maja 2025

Maksimum 85,975 INR (22 maja 2025) Minimum 84,295 INR (5 maja 2025)

Średnia85,248
Minimum84,295 (5 maja 2025)
Maksimum85,975 (22 maja 2025)
Pierwszy kurs84,301
Ostatni kurs85,567
Zmiana+1,50%
Dni21

Maj 2025

Data1 USDZmiana1 INR
2 maja 202584,301-0,27%0,011862
5 maja 202584,295-0,01%0,011863
6 maja 202584,378+0,10%0,011851
7 maja 202584,765+0,46%0,011797
8 maja 202585,502+0,87%0,011696
9 maja 202585,385-0,14%0,011712
12 maja 202584,857-0,62%0,011785
13 maja 202585,339+0,57%0,011718
14 maja 202585,390+0,06%0,011711
15 maja 202585,514+0,15%0,011694
16 maja 202585,599+0,10%0,011682
19 maja 202585,436-0,19%0,011705
20 maja 202585,565+0,15%0,011687
21 maja 202585,5640,00%0,011687
22 maja 202585,975+0,48%0,011631
23 maja 202585,437-0,63%0,011705
26 maja 202585,088-0,41%0,011752
27 maja 202585,398+0,36%0,011710
28 maja 202585,391-0,01%0,011711
29 maja 202585,469+0,09%0,011700
30 maja 202585,567+0,12%0,011687

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.