Initask FX

Kurs USD/INR, marzec 2026

Średnia: 92,874 INR

W okresie marzec 2026 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla USD/INR. Średnia wyniosła 92,874 INR za 1 USD, minimum 91,649 w dniu 5 marca 2026, maksimum 94,812 w dniu 27 marca 2026. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 91,740 na 93,824 (+2,27%).

2 marca 202631 marca 2026

Maksimum 94,812 INR (27 marca 2026) Minimum 91,649 INR (5 marca 2026)

Średnia92,874
Minimum91,649 (5 marca 2026)
Maksimum94,812 (27 marca 2026)
Pierwszy kurs91,740
Ostatni kurs93,824
Zmiana+2,27%
Dni22

Marzec 2026

Data1 USDZmiana1 INR
2 marca 202691,740+0,72%0,010900
3 marca 202692,153+0,45%0,010852
4 marca 202692,083-0,08%0,010860
5 marca 202691,649-0,47%0,010911
6 marca 202691,839+0,21%0,010889
9 marca 202692,298+0,50%0,010835
10 marca 202691,959-0,37%0,010874
11 marca 202692,072+0,12%0,010861
12 marca 202692,210+0,15%0,010845
13 marca 202692,385+0,19%0,010824
16 marca 202692,248-0,15%0,010840
17 marca 202692,364+0,13%0,010827
18 marca 202692,896+0,58%0,010765
19 marca 202693,248+0,38%0,010724
20 marca 202693,617+0,40%0,010682
23 marca 202693,221-0,42%0,010727
24 marca 202693,845+0,67%0,010656
25 marca 202693,945+0,11%0,010645
26 marca 202694,120+0,19%0,010625
27 marca 202694,812+0,74%0,010547
30 marca 202694,713-0,10%0,010558
31 marca 202693,824-0,94%0,010658

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.