Initask FX

Kurs USD/MXN, maj 2025

Średnia: 19,441 MXN

W okresie maj 2025 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla USD/MXN. Średnia wyniosła 19,441 MXN za 1 USD, minimum 19,193 w dniu 26 maja 2025, maksimum 19,714 w dniu 6 maja 2025. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 19,688 na 19,293 (-2,00%).

2 maja 202530 maja 2025

Maksimum 19,714 MXN (6 maja 2025) Minimum 19,193 MXN (26 maja 2025)

Średnia19,441
Minimum19,193 (26 maja 2025)
Maksimum19,714 (6 maja 2025)
Pierwszy kurs19,688
Ostatni kurs19,293
Zmiana-2,00%
Dni21

Maj 2025

Data1 USDZmiana1 MXN
2 maja 202519,688+0,85%0,050793
5 maja 202519,587-0,51%0,051054
6 maja 202519,714+0,65%0,050724
7 maja 202519,632-0,42%0,050939
8 maja 202519,573-0,30%0,051092
9 maja 202519,505-0,34%0,051268
12 maja 202519,540+0,18%0,051176
13 maja 202519,576+0,19%0,051082
14 maja 202519,376-1,02%0,051610
15 maja 202519,344-0,17%0,051696
16 maja 202519,490+0,76%0,051309
19 maja 202519,458-0,16%0,051393
20 maja 202519,280-0,91%0,051867
21 maja 202519,308+0,15%0,051791
22 maja 202519,406+0,51%0,051530
23 maja 202519,338-0,35%0,051711
26 maja 202519,193-0,75%0,052103
27 maja 202519,254+0,32%0,051939
28 maja 202519,295+0,22%0,051827
29 maja 202519,400+0,55%0,051546
30 maja 202519,293-0,55%0,051832

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.