Initask FX

Kurs USD/MXN, październik 2025

Średnia: 18,426 MXN

W okresie październik 2025 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla USD/MXN. Średnia wyniosła 18,426 MXN za 1 USD, minimum 18,265 w dniu 1 października 2025, maksimum 18,603 w dniu 14 października 2025. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 18,265 na 18,546 (+1,54%).

1 października 202531 października 2025

Maksimum 18,603 MXN (14 października 2025) Minimum 18,265 MXN (1 października 2025)

Średnia18,426
Minimum18,265 (1 października 2025)
Maksimum18,603 (14 października 2025)
Pierwszy kurs18,265
Ostatni kurs18,546
Zmiana+1,54%
Dni23

Październik 2025

Data1 USDZmiana1 MXN
1 października 202518,265-0,40%0,054750
2 października 202518,371+0,58%0,054435
3 października 202518,408+0,20%0,054326
6 października 202518,417+0,05%0,054299
7 października 202518,367-0,27%0,054447
8 października 202518,390+0,13%0,054378
9 października 202518,317-0,39%0,054593
10 października 202518,375+0,32%0,054421
13 października 202518,510+0,73%0,054026
14 października 202518,603+0,51%0,053753
15 października 202518,456-0,79%0,054182
16 października 202518,435-0,12%0,054244
17 października 202518,411-0,13%0,054317
20 października 202518,391-0,10%0,054373
21 października 202518,438+0,25%0,054237
22 października 202518,403-0,19%0,054338
23 października 202518,420+0,09%0,054290
24 października 202518,405-0,08%0,054333
27 października 202518,393-0,07%0,054370
28 października 202518,444+0,28%0,054217
29 października 202518,446+0,01%0,054213
30 października 202518,599+0,83%0,053765
31 października 202518,546-0,28%0,053919

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.