Initask FX

Kurs EUR/CZK, marzec 2005

Średnia: 29,771 CZK

W okresie marzec 2005 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 29,771 CZK za 1 EUR, minimum 29,331 w dniu 9 marca 2005, maksimum 30,205 w dniu 29 marca 2005. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 29,630 na 29,955 (+1,10%).

1 marca 200531 marca 2005

Maksimum 30,205 CZK (29 marca 2005) Minimum 29,331 CZK (9 marca 2005)

Średnia29,771
Minimum29,331 (9 marca 2005)
Maksimum30,205 (29 marca 2005)
Pierwszy kurs29,630
Ostatni kurs29,955
Zmiana+1,10%
Dni21

Marzec 2005

Data1 EURZmiana1 CZK
1 marca 200529,630-0,38%0,033750
2 marca 200529,647+0,06%0,033730
3 marca 200529,585-0,21%0,033801
4 marca 200529,665+0,27%0,033710
7 marca 200529,550-0,39%0,033841
8 marca 200529,523-0,09%0,033872
9 marca 200529,331-0,65%0,034094
10 marca 200529,503+0,59%0,033895
11 marca 200529,475-0,09%0,033927
14 marca 200529,615+0,47%0,033767
15 marca 200529,625+0,03%0,033755
16 marca 200529,850+0,76%0,033501
17 marca 200529,978+0,43%0,033358
18 marca 200529,749-0,76%0,033615
21 marca 200530,144+1,33%0,033174
22 marca 200529,905-0,79%0,033439
23 marca 200530,078+0,58%0,033247
24 marca 200530,097+0,06%0,033226
29 marca 200530,205+0,36%0,033107
30 marca 200530,085-0,40%0,033239
31 marca 200529,955-0,43%0,033383

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.