Initask FX

Kurs EUR/CZK, kwiecień 2005

Średnia: 30,134 CZK

W okresie kwiecień 2005 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 30,134 CZK za 1 EUR, minimum 29,893 w dniu 12 kwietnia 2005, maksimum 30,520 w dniu 28 kwietnia 2005. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 30,031 na 30,499 (+1,56%).

1 kwietnia 200529 kwietnia 2005

Maksimum 30,520 CZK (28 kwietnia 2005) Minimum 29,893 CZK (12 kwietnia 2005)

Średnia30,134
Minimum29,893 (12 kwietnia 2005)
Maksimum30,520 (28 kwietnia 2005)
Pierwszy kurs30,031
Ostatni kurs30,499
Zmiana+1,56%
Dni21

Kwiecień 2005

Data1 EURZmiana1 CZK
1 kwietnia 200530,031+0,25%0,033299
4 kwietnia 200530,020-0,04%0,033311
5 kwietnia 200529,995-0,08%0,033339
6 kwietnia 200529,956-0,13%0,033382
7 kwietnia 200529,958+0,01%0,033380
8 kwietnia 200529,945-0,04%0,033395
11 kwietnia 200529,897-0,16%0,033448
12 kwietnia 200529,893-0,01%0,033453
13 kwietnia 200529,912+0,06%0,033431
14 kwietnia 200529,963+0,17%0,033374
15 kwietnia 200530,096+0,44%0,033227
18 kwietnia 200530,190+0,31%0,033124
19 kwietnia 200530,429+0,79%0,032863
20 kwietnia 200530,205-0,74%0,033107
21 kwietnia 200530,196-0,03%0,033117
22 kwietnia 200530,278+0,27%0,033027
25 kwietnia 200530,355+0,25%0,032944
26 kwietnia 200530,247-0,36%0,033061
27 kwietnia 200530,225-0,07%0,033085
28 kwietnia 200530,520+0,98%0,032765
29 kwietnia 200530,499-0,07%0,032788

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.