Initask FX

Kurs EUR/CZK, maj 2005

Średnia: 30,220 CZK

W okresie maj 2005 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 30,220 CZK za 1 EUR, minimum 29,850 w dniu 9 maja 2005, maksimum 30,546 w dniu 25 maja 2005. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 30,385 na 30,372 (-0,04%).

2 maja 200531 maja 2005

Maksimum 30,546 CZK (25 maja 2005) Minimum 29,850 CZK (9 maja 2005)

Średnia30,220
Minimum29,850 (9 maja 2005)
Maksimum30,546 (25 maja 2005)
Pierwszy kurs30,385
Ostatni kurs30,372
Zmiana-0,04%
Dni22

Maj 2005

Data1 EURZmiana1 CZK
2 maja 200530,385-0,37%0,032911
3 maja 200530,323-0,20%0,032978
4 maja 200530,148-0,58%0,033170
5 maja 200529,961-0,62%0,033377
6 maja 200529,899-0,21%0,033446
9 maja 200529,850-0,16%0,033501
10 maja 200530,035+0,62%0,033294
11 maja 200530,050+0,05%0,033278
12 maja 200529,930-0,40%0,033411
13 maja 200530,000+0,23%0,033333
16 maja 200530,155+0,52%0,033162
17 maja 200530,270+0,38%0,033036
18 maja 200530,268-0,01%0,033038
19 maja 200530,205-0,21%0,033107
20 maja 200530,240+0,12%0,033069
23 maja 200530,354+0,38%0,032945
24 maja 200530,351-0,01%0,032948
25 maja 200530,546+0,64%0,032738
26 maja 200530,495-0,17%0,032792
27 maja 200530,516+0,07%0,032770
30 maja 200530,477-0,13%0,032812
31 maja 200530,372-0,34%0,032925

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.