Initask FX

Kurs EUR/CZK, październik 2005

Średnia: 29,675 CZK

W okresie październik 2005 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 29,675 CZK za 1 EUR, minimum 29,540 w dniu 11 października 2005, maksimum 29,788 w dniu 26 października 2005. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 29,597 na 29,595 (-0,01%).

3 października 200531 października 2005

Maksimum 29,788 CZK (26 października 2005) Minimum 29,540 CZK (11 października 2005)

Średnia29,675
Minimum29,540 (11 października 2005)
Maksimum29,788 (26 października 2005)
Pierwszy kurs29,597
Ostatni kurs29,595
Zmiana-0,01%
Dni21

Październik 2005

Data1 EURZmiana1 CZK
3 października 200529,597+0,15%0,033787
4 października 200529,608+0,04%0,033775
5 października 200529,581-0,09%0,033805
6 października 200529,749+0,57%0,033615
7 października 200529,638-0,37%0,033740
10 października 200529,571-0,23%0,033817
11 października 200529,540-0,10%0,033852
12 października 200529,566+0,09%0,033823
13 października 200529,720+0,52%0,033647
14 października 200529,674-0,15%0,033700
17 października 200529,695+0,07%0,033676
18 października 200529,764+0,23%0,033598
19 października 200529,742-0,07%0,033622
20 października 200529,740-0,01%0,033625
21 października 200529,783+0,14%0,033576
24 października 200529,773-0,03%0,033587
25 października 200529,672-0,34%0,033702
26 października 200529,788+0,39%0,033571
27 października 200529,683-0,35%0,033689
28 października 200529,690+0,02%0,033681
31 października 200529,595-0,32%0,033789

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.