Initask FX

Kurs EUR/CZK, luty 2006

Średnia: 28,407 CZK

W okresie luty 2006 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 28,407 CZK za 1 EUR, minimum 28,263 w dniu 10 lutego 2006, maksimum 28,553 w dniu 22 lutego 2006. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 28,384 na 28,320 (-0,23%).

1 lutego 200628 lutego 2006

Maksimum 28,553 CZK (22 lutego 2006) Minimum 28,263 CZK (10 lutego 2006)

Średnia28,407
Minimum28,263 (10 lutego 2006)
Maksimum28,553 (22 lutego 2006)
Pierwszy kurs28,384
Ostatni kurs28,320
Zmiana-0,23%
Dni20

Luty 2006

Data1 EURZmiana1 CZK
1 lutego 200628,384-0,08%0,035231
2 lutego 200628,513+0,45%0,035072
3 lutego 200628,524+0,04%0,035058
6 lutego 200628,335-0,66%0,035292
7 lutego 200628,430+0,34%0,035174
8 lutego 200628,473+0,15%0,035121
9 lutego 200628,359-0,40%0,035262
10 lutego 200628,263-0,34%0,035382
13 lutego 200628,418+0,55%0,035189
14 lutego 200628,475+0,20%0,035119
15 lutego 200628,395-0,28%0,035217
16 lutego 200628,360-0,12%0,035261
17 lutego 200628,365+0,02%0,035255
20 lutego 200628,410+0,16%0,035199
21 lutego 200628,455+0,16%0,035143
22 lutego 200628,553+0,34%0,035023
23 lutego 200628,405-0,52%0,035205
24 lutego 200628,360-0,16%0,035261
27 lutego 200628,340-0,07%0,035286
28 lutego 200628,320-0,07%0,035311

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.