Initask FX

Kurs EUR/CZK, grudzień 2007

Średnia: 26,317 CZK

W okresie grudzień 2007 EBC opublikował 19 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 26,317 CZK za 1 EUR, minimum 25,998 w dniu 10 grudnia 2007, maksimum 26,628 w dniu 31 grudnia 2007. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 26,242 na 26,628 (+1,47%).

3 grudnia 200731 grudnia 2007

Maksimum 26,628 CZK (31 grudnia 2007) Minimum 25,998 CZK (10 grudnia 2007)

Średnia26,317
Minimum25,998 (10 grudnia 2007)
Maksimum26,628 (31 grudnia 2007)
Pierwszy kurs26,242
Ostatni kurs26,628
Zmiana+1,47%
Dni19

Grudzień 2007

Data1 EURZmiana1 CZK
3 grudnia 200726,242-0,07%0,038107
4 grudnia 200726,290+0,18%0,038037
5 grudnia 200726,237-0,20%0,038114
6 grudnia 200726,121-0,44%0,038283
7 grudnia 200726,164+0,16%0,038220
10 grudnia 200725,998-0,63%0,038464
11 grudnia 200726,040+0,16%0,038402
12 grudnia 200726,0400,00%0,038402
13 grudnia 200726,248+0,80%0,038098
14 grudnia 200726,415+0,64%0,037857
17 grudnia 200726,395-0,08%0,037886
18 grudnia 200726,353-0,16%0,037946
19 grudnia 200726,300-0,20%0,038023
20 grudnia 200726,372+0,27%0,037919
21 grudnia 200726,448+0,29%0,037810
24 grudnia 200726,545+0,37%0,037672
27 grudnia 200726,608+0,24%0,037583
28 grudnia 200726,580-0,11%0,037622
31 grudnia 200726,628+0,18%0,037554

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.