Initask FX

Kurs EUR/CZK, styczeń 2008

Średnia: 26,050 CZK

W okresie styczeń 2008 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 26,050 CZK za 1 EUR, minimum 25,856 w dniu 10 stycznia 2008, maksimum 26,364 w dniu 2 stycznia 2008. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 26,364 na 26,070 (-1,12%).

2 stycznia 200831 stycznia 2008

Maksimum 26,364 CZK (2 stycznia 2008) Minimum 25,856 CZK (10 stycznia 2008)

Średnia26,050
Minimum25,856 (10 stycznia 2008)
Maksimum26,364 (2 stycznia 2008)
Pierwszy kurs26,364
Ostatni kurs26,070
Zmiana-1,12%
Dni22

Styczeń 2008

Data1 EURZmiana1 CZK
2 stycznia 200826,364-0,99%0,037931
3 stycznia 200826,175-0,72%0,038204
4 stycznia 200826,129-0,18%0,038272
7 stycznia 200826,145+0,06%0,038248
8 stycznia 200826,125-0,08%0,038278
9 stycznia 200825,980-0,56%0,038491
10 stycznia 200825,856-0,48%0,038676
11 stycznia 200825,908+0,20%0,038598
14 stycznia 200825,865-0,17%0,038662
15 stycznia 200825,905+0,15%0,038603
16 stycznia 200826,051+0,56%0,038386
17 stycznia 200826,128+0,30%0,038273
18 stycznia 200826,118-0,04%0,038288
21 stycznia 200826,319+0,77%0,037995
22 stycznia 200826,200-0,45%0,038168
23 stycznia 200826,070-0,50%0,038358
24 stycznia 200825,974-0,37%0,038500
25 stycznia 200825,912-0,24%0,038592
28 stycznia 200825,890-0,08%0,038625
29 stycznia 200825,903+0,05%0,038606
30 stycznia 200826,006+0,40%0,038453
31 stycznia 200826,070+0,25%0,038358

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.