Initask FX

Kurs EUR/CZK, marzec 2008

Średnia: 25,208 CZK

W okresie marzec 2008 EBC opublikował 19 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,208 CZK za 1 EUR, minimum 24,916 w dniu 4 marca 2008, maksimum 25,595 w dniu 26 marca 2008. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,068 na 25,335 (+1,07%).

3 marca 200831 marca 2008

Maksimum 25,595 CZK (26 marca 2008) Minimum 24,916 CZK (4 marca 2008)

Średnia25,208
Minimum24,916 (4 marca 2008)
Maksimum25,595 (26 marca 2008)
Pierwszy kurs25,068
Ostatni kurs25,335
Zmiana+1,07%
Dni19

Marzec 2008

Data1 EURZmiana1 CZK
3 marca 200825,068-0,63%0,039891
4 marca 200824,916-0,61%0,040135
5 marca 200825,048+0,53%0,039923
6 marca 200825,125+0,31%0,039801
7 marca 200825,170+0,18%0,039730
10 marca 200825,041-0,51%0,039935
11 marca 200825,125+0,34%0,039801
12 marca 200825,066-0,23%0,039895
13 marca 200825,120+0,22%0,039809
14 marca 200825,034-0,34%0,039946
17 marca 200825,017-0,07%0,039973
18 marca 200825,250+0,93%0,039604
19 marca 200825,463+0,84%0,039273
20 marca 200825,491+0,11%0,039230
25 marca 200825,455-0,14%0,039285
26 marca 200825,595+0,55%0,039070
27 marca 200825,383-0,83%0,039396
28 marca 200825,250-0,52%0,039604
31 marca 200825,335+0,34%0,039471

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.