Initask FX

Kurs EUR/CZK, kwiecień 2008

Średnia: 25,064 CZK

W okresie kwiecień 2008 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,064 CZK za 1 EUR, minimum 24,819 w dniu 15 kwietnia 2008, maksimum 25,254 w dniu 25 kwietnia 2008. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,184 na 25,205 (+0,08%).

1 kwietnia 200830 kwietnia 2008

Maksimum 25,254 CZK (25 kwietnia 2008) Minimum 24,819 CZK (15 kwietnia 2008)

Średnia25,064
Minimum24,819 (15 kwietnia 2008)
Maksimum25,254 (25 kwietnia 2008)
Pierwszy kurs25,184
Ostatni kurs25,205
Zmiana+0,08%
Dni22

Kwiecień 2008

Data1 EURZmiana1 CZK
1 kwietnia 200825,184-0,60%0,039708
2 kwietnia 200825,070-0,45%0,039888
3 kwietnia 200824,938-0,53%0,040099
4 kwietnia 200825,035+0,39%0,039944
7 kwietnia 200825,019-0,06%0,039970
8 kwietnia 200824,985-0,14%0,040024
9 kwietnia 200825,098+0,45%0,039844
10 kwietnia 200825,129+0,12%0,039795
11 kwietnia 200825,025-0,41%0,039960
14 kwietnia 200824,940-0,34%0,040096
15 kwietnia 200824,819-0,49%0,040292
16 kwietnia 200824,848+0,12%0,040245
17 kwietnia 200824,975+0,51%0,040040
18 kwietnia 200825,120+0,58%0,039809
21 kwietnia 200825,091-0,12%0,039855
22 kwietnia 200825,055-0,14%0,039912
23 kwietnia 200825,075+0,08%0,039880
24 kwietnia 200825,128+0,21%0,039796
25 kwietnia 200825,254+0,50%0,039598
28 kwietnia 200825,161-0,37%0,039744
29 kwietnia 200825,250+0,35%0,039604
30 kwietnia 200825,205-0,18%0,039675

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.