Initask FX

Kurs EUR/CZK, lipiec 2008

Średnia: 23,528 CZK

W okresie lipiec 2008 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 23,528 CZK za 1 EUR, minimum 22,968 w dniu 21 lipca 2008, maksimum 23,947 w dniu 31 lipca 2008. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 23,825 na 23,947 (+0,51%).

1 lipca 200831 lipca 2008

Maksimum 23,947 CZK (31 lipca 2008) Minimum 22,968 CZK (21 lipca 2008)

Średnia23,528
Minimum22,968 (21 lipca 2008)
Maksimum23,947 (31 lipca 2008)
Pierwszy kurs23,825
Ostatni kurs23,947
Zmiana+0,51%
Dni23

Lipiec 2008

Data1 EURZmiana1 CZK
1 lipca 200823,825-0,28%0,041973
2 lipca 200823,865+0,17%0,041902
3 lipca 200823,816-0,21%0,041989
4 lipca 200823,694-0,51%0,042205
7 lipca 200823,550-0,61%0,042463
8 lipca 200823,608+0,25%0,042359
9 lipca 200823,490-0,50%0,042571
10 lipca 200823,465-0,11%0,042617
11 lipca 200823,515+0,21%0,042526
14 lipca 200823,310-0,87%0,042900
15 lipca 200823,375+0,28%0,042781
16 lipca 200823,213-0,69%0,043079
17 lipca 200823,142-0,31%0,043211
18 lipca 200823,063-0,34%0,043359
21 lipca 200822,968-0,41%0,043539
22 lipca 200823,013+0,20%0,043454
23 lipca 200823,753+3,22%0,042100
24 lipca 200823,580-0,73%0,042409
25 lipca 200823,595+0,06%0,042382
28 lipca 200823,695+0,42%0,042203
29 lipca 200823,724+0,12%0,042151
30 lipca 200823,941+0,91%0,041769
31 lipca 200823,947+0,03%0,041759

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.