Initask FX

Kurs EUR/CZK, luty 2009

Średnia: 28,461 CZK

W okresie luty 2009 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 28,461 CZK za 1 EUR, minimum 27,799 w dniu 9 lutego 2009, maksimum 29,490 w dniu 17 lutego 2009. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 28,132 na 28,090 (-0,15%).

2 lutego 200927 lutego 2009

Maksimum 29,490 CZK (17 lutego 2009) Minimum 27,799 CZK (9 lutego 2009)

Średnia28,461
Minimum27,799 (9 lutego 2009)
Maksimum29,490 (17 lutego 2009)
Pierwszy kurs28,132
Ostatni kurs28,090
Zmiana-0,15%
Dni20

Luty 2009

Data1 EURZmiana1 CZK
2 lutego 200928,132+0,90%0,035547
3 lutego 200928,398+0,95%0,035214
4 lutego 200928,380-0,06%0,035236
5 lutego 200928,248-0,47%0,035401
6 lutego 200928,020-0,81%0,035689
9 lutego 200927,799-0,79%0,035973
10 lutego 200928,020+0,79%0,035689
11 lutego 200928,575+1,98%0,034996
12 lutego 200928,620+0,16%0,034941
13 lutego 200928,560-0,21%0,035014
16 lutego 200929,150+2,07%0,034305
17 lutego 200929,490+1,17%0,033910
18 lutego 200928,847-2,18%0,034666
19 lutego 200928,587-0,90%0,034981
20 lutego 200928,810+0,78%0,034710
23 lutego 200928,451-1,25%0,035148
24 lutego 200928,363-0,31%0,035257
25 lutego 200928,350-0,05%0,035273
26 lutego 200928,333-0,06%0,035295
27 lutego 200928,090-0,86%0,035600

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.