Initask FX

Kurs EUR/CZK, grudzień 2012

Średnia: 25,214 CZK

W okresie grudzień 2012 EBC opublikował 19 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,214 CZK za 1 EUR, minimum 25,115 w dniu 27 grudnia 2012, maksimum 25,290 w dniu 11 grudnia 2012. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,256 na 25,151 (-0,42%).

3 grudnia 201231 grudnia 2012

Maksimum 25,290 CZK (11 grudnia 2012) Minimum 25,115 CZK (27 grudnia 2012)

Średnia25,214
Minimum25,115 (27 grudnia 2012)
Maksimum25,290 (11 grudnia 2012)
Pierwszy kurs25,256
Ostatni kurs25,151
Zmiana-0,42%
Dni19

Grudzień 2012

Data1 EURZmiana1 CZK
3 grudnia 201225,256-0,02%0,039595
4 grudnia 201225,243-0,05%0,039615
5 grudnia 201225,218-0,10%0,039654
6 grudnia 201225,195-0,09%0,039690
7 grudnia 201225,208+0,05%0,039670
10 grudnia 201225,245+0,15%0,039612
11 grudnia 201225,290+0,18%0,039541
12 grudnia 201225,265-0,10%0,039580
13 grudnia 201225,289+0,09%0,039543
14 grudnia 201225,231-0,23%0,039634
17 grudnia 201225,222-0,04%0,039648
18 grudnia 201225,200-0,09%0,039683
19 grudnia 201225,254+0,21%0,039598
20 grudnia 201225,228-0,10%0,039638
21 grudnia 201225,189-0,15%0,039700
24 grudnia 201225,127-0,25%0,039798
27 grudnia 201225,115-0,05%0,039817
28 grudnia 201225,140+0,10%0,039777
31 grudnia 201225,151+0,04%0,039760

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.