Initask FX

Kurs EUR/CZK, listopad 2012

Średnia: 25,365 CZK

W okresie listopad 2012 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,365 CZK za 1 EUR, minimum 25,226 w dniu 1 listopada 2012, maksimum 25,566 w dniu 15 listopada 2012. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,226 na 25,262 (+0,14%).

1 listopada 201230 listopada 2012

Maksimum 25,566 CZK (15 listopada 2012) Minimum 25,226 CZK (1 listopada 2012)

Średnia25,365
Minimum25,226 (1 listopada 2012)
Maksimum25,566 (15 listopada 2012)
Pierwszy kurs25,226
Ostatni kurs25,262
Zmiana+0,14%
Dni22

Listopad 2012

Data1 EURZmiana1 CZK
1 listopada 201225,226+0,65%0,039642
2 listopada 201225,232+0,02%0,039632
5 listopada 201225,234+0,01%0,039629
6 listopada 201225,305+0,28%0,039518
7 listopada 201225,395+0,36%0,039378
8 listopada 201225,423+0,11%0,039334
9 listopada 201225,396-0,11%0,039376
12 listopada 201225,366-0,12%0,039423
13 listopada 201225,445+0,31%0,039300
14 listopada 201225,500+0,22%0,039216
15 listopada 201225,566+0,26%0,039114
16 listopada 201225,534-0,13%0,039163
19 listopada 201225,418-0,45%0,039342
20 listopada 201225,399-0,07%0,039372
21 listopada 201225,484+0,33%0,039240
22 listopada 201225,422-0,24%0,039336
23 listopada 201225,339-0,33%0,039465
26 listopada 201225,293-0,18%0,039537
27 listopada 201225,304+0,04%0,039519
28 listopada 201225,265-0,15%0,039580
29 listopada 201225,226-0,15%0,039642
30 listopada 201225,262+0,14%0,039585

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.