Initask FX

Kurs EUR/CZK, czerwiec 2013

Średnia: 25,759 CZK

W okresie czerwiec 2013 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,759 CZK za 1 EUR, minimum 25,569 w dniu 7 czerwca 2013, maksimum 25,949 w dniu 28 czerwca 2013. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,753 na 25,949 (+0,76%).

3 czerwca 201328 czerwca 2013

Maksimum 25,949 CZK (28 czerwca 2013) Minimum 25,569 CZK (7 czerwca 2013)

Średnia25,759
Minimum25,569 (7 czerwca 2013)
Maksimum25,949 (28 czerwca 2013)
Pierwszy kurs25,753
Ostatni kurs25,949
Zmiana+0,76%
Dni20

Czerwiec 2013

Data1 EURZmiana1 CZK
3 czerwca 201325,753+0,16%0,038830
4 czerwca 201325,775+0,09%0,038797
5 czerwca 201325,846+0,28%0,038691
6 czerwca 201325,778-0,26%0,038793
7 czerwca 201325,569-0,81%0,039110
10 czerwca 201325,666+0,38%0,038962
11 czerwca 201325,613-0,21%0,039043
12 czerwca 201325,660+0,18%0,038971
13 czerwca 201325,728+0,27%0,038868
14 czerwca 201325,718-0,04%0,038883
17 czerwca 201325,724+0,02%0,038874
18 czerwca 201325,680-0,17%0,038941
19 czerwca 201325,686+0,02%0,038932
20 czerwca 201325,806+0,47%0,038751
21 czerwca 201325,825+0,07%0,038722
24 czerwca 201325,865+0,15%0,038662
25 czerwca 201325,788-0,30%0,038778
26 czerwca 201325,858+0,27%0,038673
27 czerwca 201325,890+0,12%0,038625
28 czerwca 201325,949+0,23%0,038537

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.