Initask FX

Kurs EUR/CZK, lipiec 2013

Średnia: 25,944 CZK

W okresie lipiec 2013 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,944 CZK za 1 EUR, minimum 25,856 w dniu 30 lipca 2013, maksimum 26,050 w dniu 4 lipca 2013. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,980 na 25,857 (-0,47%).

1 lipca 201331 lipca 2013

Maksimum 26,050 CZK (4 lipca 2013) Minimum 25,856 CZK (30 lipca 2013)

Średnia25,944
Minimum25,856 (30 lipca 2013)
Maksimum26,050 (4 lipca 2013)
Pierwszy kurs25,980
Ostatni kurs25,857
Zmiana-0,47%
Dni23

Lipiec 2013

Data1 EURZmiana1 CZK
1 lipca 201325,980+0,12%0,038491
2 lipca 201325,983+0,01%0,038487
3 lipca 201326,020+0,14%0,038432
4 lipca 201326,050+0,12%0,038388
5 lipca 201325,875-0,67%0,038647
8 lipca 201325,938+0,24%0,038553
9 lipca 201325,875-0,24%0,038647
10 lipca 201325,929+0,21%0,038567
11 lipca 201325,898-0,12%0,038613
12 lipca 201325,951+0,20%0,038534
15 lipca 201326,010+0,23%0,038447
16 lipca 201325,960-0,19%0,038521
17 lipca 201325,968+0,03%0,038509
18 lipca 201325,925-0,17%0,038573
19 lipca 201325,931+0,02%0,038564
22 lipca 201325,976+0,17%0,038497
23 lipca 201325,9770,00%0,038496
24 lipca 201325,930-0,18%0,038565
25 lipca 201325,959+0,11%0,038522
26 lipca 201325,948-0,04%0,038539
29 lipca 201325,914-0,13%0,038589
30 lipca 201325,856-0,22%0,038676
31 lipca 201325,8570,00%0,038674

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.