Initask FX

Kurs EUR/CZK, wrzesień 2013

Średnia: 25,789 CZK

W okresie wrzesień 2013 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,789 CZK za 1 EUR, minimum 25,683 w dniu 2 września 2013, maksimum 25,933 w dniu 24 września 2013. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,683 na 25,730 (+0,18%).

2 września 201330 września 2013

Maksimum 25,933 CZK (24 września 2013) Minimum 25,683 CZK (2 września 2013)

Średnia25,789
Minimum25,683 (2 września 2013)
Maksimum25,933 (24 września 2013)
Pierwszy kurs25,683
Ostatni kurs25,730
Zmiana+0,18%
Dni21

Wrzesień 2013

Data1 EURZmiana1 CZK
2 września 201325,683-0,20%0,038936
3 września 201325,725+0,16%0,038873
4 września 201325,787+0,24%0,038779
5 września 201325,737-0,19%0,038855
6 września 201325,765+0,11%0,038812
9 września 201325,833+0,26%0,038710
10 września 201325,830-0,01%0,038715
11 września 201325,783-0,18%0,038785
12 września 201325,820+0,14%0,038730
13 września 201325,775-0,17%0,038797
16 września 201325,769-0,02%0,038806
17 września 201325,718-0,20%0,038883
18 września 201325,813+0,37%0,038740
19 września 201325,735-0,30%0,038858
20 września 201325,828+0,36%0,038718
23 września 201325,925+0,38%0,038573
24 września 201325,933+0,03%0,038561
25 września 201325,880-0,20%0,038640
26 września 201325,809-0,27%0,038746
27 września 201325,690-0,46%0,038926
30 września 201325,730+0,16%0,038865

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.