Initask FX

Kurs EUR/CZK, kwiecień 2014

Średnia: 27,450 CZK

W okresie kwiecień 2014 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 27,450 CZK za 1 EUR, minimum 27,406 w dniu 9 kwietnia 2014, maksimum 27,502 w dniu 17 kwietnia 2014. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 27,449 na 27,454 (+0,02%).

1 kwietnia 201430 kwietnia 2014

Maksimum 27,502 CZK (17 kwietnia 2014) Minimum 27,406 CZK (9 kwietnia 2014)

Średnia27,450
Minimum27,406 (9 kwietnia 2014)
Maksimum27,502 (17 kwietnia 2014)
Pierwszy kurs27,449
Ostatni kurs27,454
Zmiana+0,02%
Dni20

Kwiecień 2014

Data1 EURZmiana1 CZK
1 kwietnia 201427,449+0,03%0,036431
2 kwietnia 201427,463+0,05%0,036413
3 kwietnia 201427,432-0,11%0,036454
4 kwietnia 201427,429-0,01%0,036458
7 kwietnia 201427,444+0,05%0,036438
8 kwietnia 201427,415-0,11%0,036476
9 kwietnia 201427,406-0,03%0,036488
10 kwietnia 201427,427+0,08%0,036460
11 kwietnia 201427,452+0,09%0,036427
14 kwietnia 201427,466+0,05%0,036409
15 kwietnia 201427,459-0,03%0,036418
16 kwietnia 201427,463+0,01%0,036413
17 kwietnia 201427,502+0,14%0,036361
22 kwietnia 201427,481-0,08%0,036389
23 kwietnia 201427,459-0,08%0,036418
24 kwietnia 201427,443-0,06%0,036439
25 kwietnia 201427,460+0,06%0,036417
28 kwietnia 201427,458-0,01%0,036419
29 kwietnia 201427,434-0,09%0,036451
30 kwietnia 201427,454+0,07%0,036425

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.