Initask FX

Kurs EUR/CZK, maj 2014

Średnia: 27,437 CZK

W okresie maj 2014 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 27,437 CZK za 1 EUR, minimum 27,392 w dniu 9 maja 2014, maksimum 27,479 w dniu 20 maja 2014. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 27,444 na 27,471 (+0,10%).

2 maja 201430 maja 2014

Maksimum 27,479 CZK (20 maja 2014) Minimum 27,392 CZK (9 maja 2014)

Średnia27,437
Minimum27,392 (9 maja 2014)
Maksimum27,479 (20 maja 2014)
Pierwszy kurs27,444
Ostatni kurs27,471
Zmiana+0,10%
Dni21

Maj 2014

Data1 EURZmiana1 CZK
2 maja 201427,444-0,04%0,036438
5 maja 201427,436-0,03%0,036448
6 maja 201427,438+0,01%0,036446
7 maja 201427,412-0,09%0,036480
8 maja 201427,403-0,03%0,036492
9 maja 201427,392-0,04%0,036507
12 maja 201427,396+0,01%0,036502
13 maja 201427,404+0,03%0,036491
14 maja 201427,430+0,09%0,036456
15 maja 201427,440+0,04%0,036443
16 maja 201427,443+0,01%0,036439
19 maja 201427,474+0,11%0,036398
20 maja 201427,479+0,02%0,036391
21 maja 201427,467-0,04%0,036407
22 maja 201427,443-0,09%0,036439
23 maja 201427,438-0,02%0,036446
26 maja 201427,421-0,06%0,036468
27 maja 201427,433+0,04%0,036452
28 maja 201427,442+0,03%0,036440
29 maja 201427,474+0,12%0,036398
30 maja 201427,471-0,01%0,036402

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.