Initask FX

Kurs EUR/CZK, czerwiec 2014

Średnia: 27,450 CZK

W okresie czerwiec 2014 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 27,450 CZK za 1 EUR, minimum 27,420 w dniu 12 czerwca 2014, maksimum 27,482 w dniu 2 czerwca 2014. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 27,482 na 27,453 (-0,11%).

2 czerwca 201430 czerwca 2014

Maksimum 27,482 CZK (2 czerwca 2014) Minimum 27,420 CZK (12 czerwca 2014)

Średnia27,450
Minimum27,420 (12 czerwca 2014)
Maksimum27,482 (2 czerwca 2014)
Pierwszy kurs27,482
Ostatni kurs27,453
Zmiana-0,11%
Dni21

Czerwiec 2014

Data1 EURZmiana1 CZK
2 czerwca 201427,482+0,04%0,036387
3 czerwca 201427,463-0,07%0,036413
4 czerwca 201427,460-0,01%0,036417
5 czerwca 201427,450-0,04%0,036430
6 czerwca 201427,461+0,04%0,036415
9 czerwca 201427,451-0,04%0,036429
10 czerwca 201427,4510,00%0,036429
11 czerwca 201427,445-0,02%0,036437
12 czerwca 201427,420-0,09%0,036470
13 czerwca 201427,440+0,07%0,036443
16 czerwca 201427,438-0,01%0,036446
17 czerwca 201427,445+0,03%0,036437
18 czerwca 201427,481+0,13%0,036389
19 czerwca 201427,435-0,17%0,036450
20 czerwca 201427,433-0,01%0,036452
23 czerwca 201427,458+0,09%0,036419
24 czerwca 201427,443-0,05%0,036439
25 czerwca 201427,435-0,03%0,036450
26 czerwca 201427,447+0,04%0,036434
27 czerwca 201427,459+0,04%0,036418
30 czerwca 201427,453-0,02%0,036426

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.