Initask FX

Kurs EUR/CZK, wrzesień 2015

Średnia: 27,089 CZK

W okresie wrzesień 2015 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 27,089 CZK za 1 EUR, minimum 27,022 w dniu 1 września 2015, maksimum 27,220 w dniu 28 września 2015. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 27,022 na 27,187 (+0,61%).

1 września 201530 września 2015

Maksimum 27,220 CZK (28 września 2015) Minimum 27,022 CZK (1 września 2015)

Średnia27,089
Minimum27,022 (1 września 2015)
Maksimum27,220 (28 września 2015)
Pierwszy kurs27,022
Ostatni kurs27,187
Zmiana+0,61%
Dni22

Wrzesień 2015

Data1 EURZmiana1 CZK
1 września 201527,0220,00%0,037007
2 września 201527,0230,00%0,037006
3 września 201527,0220,00%0,037007
4 września 201527,030+0,03%0,036996
7 września 201527,026-0,01%0,037001
8 września 201527,047+0,08%0,036973
9 września 201527,057+0,04%0,036959
10 września 201527,038-0,07%0,036985
11 września 201527,074+0,13%0,036936
14 września 201527,116+0,16%0,036879
15 września 201527,088-0,10%0,036917
16 września 201527,065-0,08%0,036948
17 września 201527,112+0,17%0,036884
18 września 201527,071-0,15%0,036940
21 września 201527,053-0,07%0,036964
22 września 201527,057+0,01%0,036959
23 września 201527,090+0,12%0,036914
24 września 201527,162+0,27%0,036816
25 września 201527,193+0,11%0,036774
28 września 201527,220+0,10%0,036738
29 września 201527,208-0,04%0,036754
30 września 201527,187-0,08%0,036782

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.