Initask FX

Kurs EUR/CZK, listopad 2015

Średnia: 27,039 CZK

W okresie listopad 2015 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 27,039 CZK za 1 EUR, minimum 27,022 w dniu 11 listopada 2015, maksimum 27,100 w dniu 3 listopada 2015. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 27,097 na 27,030 (-0,25%).

2 listopada 201530 listopada 2015

Maksimum 27,100 CZK (3 listopada 2015) Minimum 27,022 CZK (11 listopada 2015)

Średnia27,039
Minimum27,022 (11 listopada 2015)
Maksimum27,100 (3 listopada 2015)
Pierwszy kurs27,097
Ostatni kurs27,030
Zmiana-0,25%
Dni21

Listopad 2015

Data1 EURZmiana1 CZK
2 listopada 201527,097+0,03%0,036904
3 listopada 201527,100+0,01%0,036900
4 listopada 201527,074-0,10%0,036936
5 listopada 201527,044-0,11%0,036977
6 listopada 201527,026-0,07%0,037001
9 listopada 201527,042+0,06%0,036980
10 listopada 201527,044+0,01%0,036977
11 listopada 201527,022-0,08%0,037007
12 listopada 201527,031+0,03%0,036995
13 listopada 201527,0320,00%0,036993
16 listopada 201527,0310,00%0,036995
17 listopada 201527,0310,00%0,036995
18 listopada 201527,029-0,01%0,036997
19 listopada 201527,025-0,01%0,037003
20 listopada 201527,031+0,02%0,036995
23 listopada 201527,025-0,02%0,037003
24 listopada 201527,033+0,03%0,036992
25 listopada 201527,025-0,03%0,037003
26 listopada 201527,032+0,03%0,036993
27 listopada 201527,024-0,03%0,037004
30 listopada 201527,030+0,02%0,036996

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.