Initask FX

Kurs EUR/CZK, listopad 2018

Średnia: 25,935 CZK

W okresie listopad 2018 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,935 CZK za 1 EUR, minimum 25,782 w dniu 2 listopada 2018, maksimum 26,032 w dniu 20 listopada 2018. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,879 na 25,957 (+0,30%).

1 listopada 201830 listopada 2018

Maksimum 26,032 CZK (20 listopada 2018) Minimum 25,782 CZK (2 listopada 2018)

Średnia25,935
Minimum25,782 (2 listopada 2018)
Maksimum26,032 (20 listopada 2018)
Pierwszy kurs25,879
Ostatni kurs25,957
Zmiana+0,30%
Dni22

Listopad 2018

Data1 EURZmiana1 CZK
1 listopada 201825,879-0,17%0,038641
2 listopada 201825,782-0,37%0,038787
5 listopada 201825,846+0,25%0,038691
6 listopada 201825,833-0,05%0,038710
7 listopada 201825,880+0,18%0,038640
8 listopada 201825,887+0,03%0,038629
9 listopada 201825,936+0,19%0,038556
12 listopada 201825,942+0,02%0,038548
13 listopada 201825,939-0,01%0,038552
14 listopada 201825,994+0,21%0,038470
15 listopada 201825,985-0,03%0,038484
16 listopada 201825,9850,00%0,038484
19 listopada 201826,013+0,11%0,038442
20 listopada 201826,032+0,07%0,038414
21 listopada 201826,002-0,12%0,038459
22 listopada 201825,990-0,05%0,038476
23 listopada 201825,954-0,14%0,038530
26 listopada 201825,918-0,14%0,038583
27 listopada 201825,914-0,02%0,038589
28 listopada 201825,931+0,07%0,038564
29 listopada 201825,967+0,14%0,038510
30 listopada 201825,957-0,04%0,038525

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.