Initask FX

Kurs EUR/CZK, styczeń 2020

Średnia: 25,216 CZK

W okresie styczeń 2020 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/CZK. Średnia wyniosła 25,216 CZK za 1 EUR, minimum 25,066 w dniu 21 stycznia 2020, maksimum 25,411 w dniu 2 stycznia 2020. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 25,411 na 25,210 (-0,79%).

2 stycznia 202031 stycznia 2020

Maksimum 25,411 CZK (2 stycznia 2020) Minimum 25,066 CZK (21 stycznia 2020)

Średnia25,216
Minimum25,066 (21 stycznia 2020)
Maksimum25,411 (2 stycznia 2020)
Pierwszy kurs25,411
Ostatni kurs25,210
Zmiana-0,79%
Dni22

Styczeń 2020

Data1 EURZmiana1 CZK
2 stycznia 202025,411+0,01%0,039353
3 stycznia 202025,360-0,20%0,039432
6 stycznia 202025,301-0,23%0,039524
7 stycznia 202025,276-0,10%0,039563
8 stycznia 202025,265-0,04%0,039580
9 stycznia 202025,253-0,05%0,039599
10 stycznia 202025,265+0,05%0,039580
13 stycznia 202025,230-0,14%0,039635
14 stycznia 202025,155-0,30%0,039754
15 stycznia 202025,144-0,04%0,039771
16 stycznia 202025,170+0,10%0,039730
17 stycznia 202025,147-0,09%0,039766
20 stycznia 202025,125-0,09%0,039801
21 stycznia 202025,066-0,23%0,039895
22 stycznia 202025,136+0,28%0,039784
23 stycznia 202025,159+0,09%0,039747
24 stycznia 202025,1600,00%0,039746
27 stycznia 202025,231+0,28%0,039634
28 stycznia 202025,221-0,04%0,039649
29 stycznia 202025,208-0,05%0,039670
30 stycznia 202025,250+0,17%0,039604
31 stycznia 202025,210-0,16%0,039667

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.