Initask FX

Kurs EUR/HKD, kwiecień 2008

Średnia: 12,273 HKD

W okresie kwiecień 2008 EBC opublikował 22 kursów referencyjnych dla EUR/HKD. Średnia wyniosła 12,273 HKD za 1 EUR, minimum 12,098 w dniu 3 kwietnia 2008, maksimum 12,425 w dniu 23 kwietnia 2008. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 12,195 na 12,113 (-0,68%).

1 kwietnia 200830 kwietnia 2008

Maksimum 12,425 HKD (23 kwietnia 2008) Minimum 12,098 HKD (3 kwietnia 2008)

Średnia12,273
Minimum12,098 (3 kwietnia 2008)
Maksimum12,425 (23 kwietnia 2008)
Pierwszy kurs12,195
Ostatni kurs12,113
Zmiana-0,68%
Dni22

Kwiecień 2008

Data1 EURZmiana1 HKD
1 kwietnia 200812,195-0,91%0,081999
2 kwietnia 200812,175-0,17%0,082135
3 kwietnia 200812,098-0,64%0,082662
4 kwietnia 200812,250+1,26%0,081635
7 kwietnia 200812,226-0,20%0,081795
8 kwietnia 200812,226+0,01%0,081790
9 kwietnia 200812,251+0,20%0,081624
10 kwietnia 200812,364+0,92%0,080883
11 kwietnia 200812,332-0,26%0,081090
14 kwietnia 200812,365+0,27%0,080872
15 kwietnia 200812,335-0,24%0,081067
16 kwietnia 200812,414+0,63%0,080557
17 kwietnia 200812,369-0,36%0,080847
18 kwietnia 200812,298-0,57%0,081311
21 kwietnia 200812,395+0,79%0,080675
22 kwietnia 200812,419+0,19%0,080519
23 kwietnia 200812,425+0,04%0,080485
24 kwietnia 200812,287-1,10%0,081384
25 kwietnia 200812,156-1,07%0,082267
28 kwietnia 200812,175+0,16%0,082139
29 kwietnia 200812,133-0,34%0,082421
30 kwietnia 200812,113-0,17%0,082558

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.