Initask FX

Kurs EUR/HKD, grudzień 2013

Średnia: 10,625 HKD

W okresie grudzień 2013 EBC opublikował 20 kursów referencyjnych dla EUR/HKD. Średnia wyniosła 10,625 HKD za 1 EUR, minimum 10,493 w dniu 2 grudnia 2013, maksimum 10,713 w dniu 27 grudnia 2013. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 10,493 na 10,693 (+1,91%).

2 grudnia 201331 grudnia 2013

Maksimum 10,713 HKD (27 grudnia 2013) Minimum 10,493 HKD (2 grudnia 2013)

Średnia10,625
Minimum10,493 (2 grudnia 2013)
Maksimum10,713 (27 grudnia 2013)
Pierwszy kurs10,493
Ostatni kurs10,693
Zmiana+1,91%
Dni20

Grudzień 2013

Data1 EURZmiana1 HKD
2 grudnia 201310,493-0,56%0,095298
3 grudnia 201310,526+0,31%0,095001
4 grudnia 201310,538+0,12%0,094891
5 grudnia 201310,541+0,02%0,094870
6 grudnia 201310,594+0,50%0,094396
9 grudnia 201310,640+0,43%0,093988
10 grudnia 201310,661+0,20%0,093804
11 grudnia 201310,675+0,14%0,093672
12 grudnia 201310,680+0,04%0,093630
13 grudnia 201310,643-0,35%0,093958
16 grudnia 201310,681+0,36%0,093620
17 grudnia 201310,659-0,21%0,093813
18 grudnia 201310,659-0,01%0,093821
19 grudnia 201310,596-0,58%0,094372
20 grudnia 201310,589-0,07%0,094438
23 grudnia 201310,625+0,34%0,094119
24 grudnia 201310,612-0,12%0,094234
27 grudnia 201310,713+0,95%0,093348
30 grudnia 201310,689-0,22%0,093558
31 grudnia 201310,693+0,04%0,093517

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.