Initask FX

Kurs EUR/INR, sierpień 2009

Średnia: 68,957 INR

W okresie sierpień 2009 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 68,957 INR za 1 EUR, minimum 67,900 w dniu 10 sierpnia 2009, maksimum 69,895 w dniu 28 sierpnia 2009. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 68,068 na 69,790 (+2,53%).

3 sierpnia 200931 sierpnia 2009

Maksimum 69,895 INR (28 sierpnia 2009) Minimum 67,900 INR (10 sierpnia 2009)

Średnia68,957
Minimum67,900 (10 sierpnia 2009)
Maksimum69,895 (28 sierpnia 2009)
Pierwszy kurs68,068
Ostatni kurs69,790
Zmiana+2,53%
Dni21

Sierpień 2009

Data1 EURZmiana1 INR
3 sierpnia 200968,068+0,17%0,014691
4 sierpnia 200968,439+0,55%0,014612
5 sierpnia 200968,332-0,16%0,014634
6 sierpnia 200968,401+0,10%0,014620
7 sierpnia 200968,576+0,26%0,014582
10 sierpnia 200967,900-0,99%0,014728
11 sierpnia 200967,940+0,06%0,014719
12 sierpnia 200968,533+0,87%0,014592
13 sierpnia 200968,692+0,23%0,014558
14 sierpnia 200968,961+0,39%0,014501
17 sierpnia 200968,812-0,22%0,014532
18 sierpnia 200968,806-0,01%0,014534
19 sierpnia 200968,860+0,08%0,014522
20 sierpnia 200969,371+0,74%0,014415
21 sierpnia 200969,687+0,46%0,014350
24 sierpnia 200969,631-0,08%0,014361
25 sierpnia 200969,837+0,30%0,014319
26 sierpnia 200969,773-0,09%0,014332
27 sierpnia 200969,792+0,03%0,014328
28 sierpnia 200969,895+0,15%0,014307
31 sierpnia 200969,790-0,15%0,014329

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.