Initask FX

Kurs EUR/INR, maj 2014

Średnia: 81,432 INR

W okresie maj 2014 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 81,432 INR za 1 EUR, minimum 79,747 w dniu 23 maja 2014, maksimum 83,806 w dniu 6 maja 2014. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 83,496 na 80,402 (-3,71%).

2 maja 201430 maja 2014

Maksimum 83,806 INR (6 maja 2014) Minimum 79,747 INR (23 maja 2014)

Średnia81,432
Minimum79,747 (23 maja 2014)
Maksimum83,806 (6 maja 2014)
Pierwszy kurs83,496
Ostatni kurs80,402
Zmiana-3,71%
Dni21

Maj 2014

Data1 EURZmiana1 INR
2 maja 201483,496+0,08%0,011977
5 maja 201483,380-0,14%0,011993
6 maja 201483,806+0,51%0,011932
7 maja 201483,653-0,18%0,011954
8 maja 201483,638-0,02%0,011956
9 maja 201482,721-1,10%0,012089
12 maja 201482,659-0,07%0,012098
13 maja 201481,701-1,16%0,012240
14 maja 201481,581-0,15%0,012258
15 maja 201480,984-0,73%0,012348
16 maja 201480,691-0,36%0,012393
19 maja 201480,200-0,61%0,012469
20 maja 201480,349+0,19%0,012446
21 maja 201480,388+0,05%0,012440
22 maja 201479,903-0,60%0,012515
23 maja 201479,747-0,20%0,012540
26 maja 201480,058+0,39%0,012491
27 maja 201480,246+0,23%0,012462
28 maja 201480,189-0,07%0,012471
29 maja 201480,276+0,11%0,012457
30 maja 201480,402+0,16%0,012438

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.