Initask FX

Kurs EUR/INR, czerwiec 2014

Średnia: 81,205 INR

W okresie czerwiec 2014 EBC opublikował 21 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 81,205 INR za 1 EUR, minimum 80,011 w dniu 12 czerwca 2014, maksimum 82,202 w dniu 30 czerwca 2014. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 80,518 na 82,202 (+2,09%).

2 czerwca 201430 czerwca 2014

Maksimum 82,202 INR (30 czerwca 2014) Minimum 80,011 INR (12 czerwca 2014)

Średnia81,205
Minimum80,011 (12 czerwca 2014)
Maksimum82,202 (30 czerwca 2014)
Pierwszy kurs80,518
Ostatni kurs82,202
Zmiana+2,09%
Dni21

Czerwiec 2014

Data1 EURZmiana1 INR
2 czerwca 201480,518+0,14%0,012420
3 czerwca 201481,063+0,68%0,012336
4 czerwca 201480,906-0,19%0,012360
5 czerwca 201480,306-0,74%0,012452
6 czerwca 201480,737+0,54%0,012386
9 czerwca 201480,405-0,41%0,012437
10 czerwca 201480,216-0,24%0,012466
11 czerwca 201480,355+0,17%0,012445
12 czerwca 201480,011-0,43%0,012498
13 czerwca 201480,913+1,13%0,012359
16 czerwca 201481,422+0,63%0,012282
17 czerwca 201481,584+0,20%0,012257
18 czerwca 201481,826+0,30%0,012221
19 czerwca 201481,768-0,07%0,012230
20 czerwca 201481,791+0,03%0,012226
23 czerwca 201481,7870,00%0,012227
24 czerwca 201481,871+0,10%0,012214
25 czerwca 201481,8700,00%0,012214
26 czerwca 201481,881+0,01%0,012213
27 czerwca 201481,863-0,02%0,012216
30 czerwca 201482,202+0,41%0,012165

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.