Initask FX

Kurs EUR/INR, październik 2014

Średnia: 77,790 INR

W okresie październik 2014 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 77,790 INR za 1 EUR, minimum 76,853 w dniu 31 października 2014, maksimum 78,863 w dniu 16 października 2014. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 77,786 na 76,853 (-1,20%).

1 października 201431 października 2014

Maksimum 78,863 INR (16 października 2014) Minimum 76,853 INR (31 października 2014)

Średnia77,790
Minimum76,853 (31 października 2014)
Maksimum78,863 (16 października 2014)
Pierwszy kurs77,786
Ostatni kurs76,853
Zmiana-1,20%
Dni23

Październik 2014

Data1 EURZmiana1 INR
1 października 201477,786-0,09%0,012856
2 października 201478,080+0,38%0,012807
3 października 201477,988-0,12%0,012823
6 października 201477,250-0,95%0,012945
7 października 201477,439+0,24%0,012913
8 października 201477,630+0,25%0,012882
9 października 201477,800+0,22%0,012853
10 października 201477,515-0,37%0,012901
13 października 201477,336-0,23%0,012931
14 października 201477,724+0,50%0,012866
15 października 201477,801+0,10%0,012853
16 października 201478,863+1,36%0,012680
17 października 201478,772-0,12%0,012695
20 października 201478,292-0,61%0,012773
21 października 201478,105-0,24%0,012803
22 października 201477,714-0,50%0,012868
23 października 201477,515-0,26%0,012901
24 października 201477,454-0,08%0,012911
27 października 201477,729+0,35%0,012865
28 października 201478,059+0,43%0,012811
29 października 201478,0620,00%0,012810
30 października 201477,395-0,85%0,012921
31 października 201476,853-0,70%0,013012

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.

Menedżer pomoże przy pierwszym uruchomieniu.