Initask FX

Kurs EUR/INR, październik 2018

Średnia: 84,545 INR

W okresie październik 2018 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 84,545 INR za 1 EUR, minimum 83,326 w dniu 24 października 2018, maksimum 85,761 w dniu 11 października 2018. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 84,621 na 83,731 (-1,05%).

1 października 201831 października 2018

Maksimum 85,761 INR (11 października 2018) Minimum 83,326 INR (24 października 2018)

Średnia84,545
Minimum83,326 (24 października 2018)
Maksimum85,761 (11 października 2018)
Pierwszy kurs84,621
Ostatni kurs83,731
Zmiana-1,05%
Dni23

Październik 2018

Data1 EURZmiana1 INR
1 października 201884,621+0,84%0,011817
2 października 201884,700+0,09%0,011806
3 października 201884,717+0,02%0,011804
4 października 201884,628-0,11%0,011816
5 października 201884,883+0,30%0,011781
8 października 201885,008+0,15%0,011764
9 października 201885,084+0,09%0,011753
10 października 201885,361+0,32%0,011715
11 października 201885,761+0,47%0,011660
12 października 201885,144-0,72%0,011745
15 października 201885,474+0,39%0,011700
16 października 201885,120-0,41%0,011748
17 października 201884,891-0,27%0,011780
18 października 201884,685-0,24%0,011808
19 października 201884,123-0,66%0,011887
22 października 201884,546+0,50%0,011828
23 października 201884,444-0,12%0,011842
24 października 201883,326-1,32%0,012001
25 października 201883,653+0,39%0,011954
26 października 201883,340-0,37%0,011999
29 października 201883,559+0,26%0,011968
30 października 201883,728+0,20%0,011943
31 października 201883,7310,00%0,011943

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.