Initask FX

Kurs EUR/INR, lipiec 2020

Średnia: 85,885 INR

W okresie lipiec 2020 EBC opublikował 23 kursów referencyjnych dla EUR/INR. Średnia wyniosła 85,885 INR za 1 EUR, minimum 83,821 w dniu 3 lipca 2020, maksimum 88,635 w dniu 31 lipca 2020. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kurs zmienił się z 84,622 na 88,635 (+4,74%).

1 lipca 202031 lipca 2020

Maksimum 88,635 INR (31 lipca 2020) Minimum 83,821 INR (3 lipca 2020)

Średnia85,885
Minimum83,821 (3 lipca 2020)
Maksimum88,635 (31 lipca 2020)
Pierwszy kurs84,622
Ostatni kurs88,635
Zmiana+4,74%
Dni23

Lipiec 2020

Data1 EURZmiana1 INR
1 lipca 202084,6220,00%0,011817
2 lipca 202084,354-0,32%0,011855
3 lipca 202083,821-0,63%0,011930
6 lipca 202084,454+0,75%0,011841
7 lipca 202084,465+0,01%0,011839
8 lipca 202084,645+0,21%0,011814
9 lipca 202085,046+0,47%0,011758
10 lipca 202084,841-0,24%0,011787
13 lipca 202085,216+0,44%0,011735
14 lipca 202085,772+0,65%0,011659
15 lipca 202085,971+0,23%0,011632
16 lipca 202085,856-0,13%0,011647
17 lipca 202085,670-0,22%0,011673
20 lipca 202085,635-0,04%0,011677
21 lipca 202085,380-0,30%0,011712
22 lipca 202086,288+1,06%0,011589
23 lipca 202086,577+0,33%0,011550
24 lipca 202086,866+0,33%0,011512
27 lipca 202087,885+1,17%0,011379
28 lipca 202087,714-0,19%0,011401
29 lipca 202087,694-0,02%0,011403
30 lipca 202087,940+0,28%0,011371
31 lipca 202088,635+0,79%0,011282

EBC publikuje kursy referencyjne euro około 16:00 CET w dni robocze systemu TARGET. Kursy krzyżowe między dwiema walutami spoza strefy euro wylicza się z ich kursów wobec euro. Kursy referencyjne mają charakter informacyjny; bank stosuje własny kurs.

Alerty kursowe i API: zapisz się na listę

Dostaniesz e-mail, gdy para przekroczy Twój poziom, oraz API JSON z kursami, IBAN i BIC. Zostaw e-mail, napiszemy przy starcie.